Hakkımızda

 

OYUN REHBERİM

-Oyun Rehberim- Hakkımızda

Oyun Rehberim ekibi İletişim,

Biz kimiz?,

Ekibin bir parçası olmak ister misiniz?

Bize Katılın, Şimdi İletişime geç ve başla.

Oyun Rehberim Ekibi olarak 16 Nisan 2017 tarihinde aktif olarak çalışmalara başlamış bulunmaktayız. 3 Arkadaş olarak çalışmalara başlamış olsak da ekibimizi geliştirmek öncelikli hedeflerimiz arasında bizimle birlikte oyun rehberliği yapmak isteyen arkadaşlar bizimle iletişime geçebilirler. Aktif olarak üçümüzde birer öğrenci olmamız sebebi ile bu siteyi bir hobi olarak tasarladık ve geliştiriyoruz. Amacımız ilerleyen zamanlarda oyun rehberliği konusunda sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek. Bu yolda ekibimizi geliştirmeye ihtiyacımız var. Bunun için öncelikle bizim bir kaç oyunda rehberlik konusunda bir şeyler yapabildiğimizi ispatlamamız gerektiğinin bilincindeyiz ve bilgilerimizi aktarmak için çalışmaya başladık.

Şimdiki çalışmalarımız bir kaç oyunla sınırlı olsa da bunlar zamanla artacaktır.

Şu aşamada;

 

 

Ogame (www.ogame.com.tr)

Ogame için rehber içeriğinin yanında yardımcı hesaplama programlarını sunmaya çalışıyoruz

 

 

 

 

 

 

 Warframe (www.warframe.com)

Tam bir oyun rehberi.

 

 

 

 

 

 

Knight Online

Tam bir oyun rehberi.

 

 

 

 

 

Farming Simulator

Tam bir oyun rehberi.

 

 

 

 

 

Mount And Blade (https://www.taleworlds.com/)

Tam bir oyun rehberi.

 

 

 

Gelecekte Eklenecek Oyunlar

  • The Elder Scrolls V: Skyrim

 

 

Bu oyunlardaki çalışma prensibimiz ne olacak?

  • Oyunlar hakkında hiç bilmeyen bir oyuncu odaklı açıklamalar çok ayrıntılı ve kapsamlı olacaktır. Bunun yanında gerekli görüldüğü durumlarda video rehber serileri ve incelemeler yayınlanacaktır.
  • Oyunlarda karşılaşılan genel problem hakkında bilgiler bulunacaktır.Amaç sorunların çözümü ve oyuncuların huzura olan ihtiyacı 🙂
  • Çözülemeyen hatalar konusunda mümkün olduğunca yardımcı rehber hazırlamaya çalışacağız.
  • Her oyunda kapsamlı bir yeni başlangıç serisi bulunacaktır. Yeni başlayan oyuncuların baştan sona seriyi takip etmelerine imkan verilecektir.

Bizimle birlikte çalışmak mı istiyorsunuz ?

 

Hemen kayıt ol ve ayrıntılı bilgiye sahip olduğun istediğin oyunu seç ve senin tamamen tasarlaman için sana bir site verilsin ve bu sitede (uygun olması şartı ile) ilgili içeriği istediğin şekilde paylaş ve kendi ekibini topla kitleni kontrol et yönlendir onlarında paylaşımda bulunmalarını sağla. Tamamen ücretsiz bir platform.