Knock, and the door will open I (I),(II)

Görevin başlangıç NPC’si == [Daughter of Grand Merchant] Menissiah
NPC’nin bulunduğu harita == Maradon
Görevin Adı == Knock, and the door will open I (I),(II)
Görevin Başlangıç leveli ==
Görev metni == Hp extract ore. Magic in the process of refining mysterious ore mining that can be archieved with a chance to get crystals. The generous compensation please guhaeda it back!

Görev metni2 == Well … This than you might think I’m lacking a lot of volume. I thought it was sufficent … I’ll ask once more. Again, gather and ….

TOTAL REWARD – TOPLAM ÖDÜL
37,500,000 EXP + 300,000 Coin

Knock, and the door will open I reward – 1. Görevin Ödülü
12,500,000 EXP  + 100,000 Coin

Knock, and the door will open II reward – 2. Görevin Ödülü
25,000,000 EXP + 200,000 Coin

Ödül ile yapılabilecekler;
Seviye atlamanıza yardımcı olur. Bir miktarda coins verir. (Toplam 300,000 coin)

Görevin Yapılışı
Görevi yapabilmek için Mattock sahibi olmanız yeterli olacaktır.Sizden Maden bölgesinde kazı yaparak Mysterious Ore toplamanızı ve bunu  [Miner] Jaro & [Pitman] Kursat NPC’sinden Ore Magic Power Extract itemine dönüştürüp geri getirmenizi istiyor.

Görevi alıyoruz. Sonra Maden bölgesine gidip kazı yapıyoruz ve Mysterious Ore düşüreceğiz. Eğer Mattock’unuz yoksa  [Miner] Jaro & [Pitman] Kursat NPC’sinden [Free] Receive a Mattock seçeneği ile bedava bir mattock edinebilirsiniz eğer bu seçenek sizde yoksa zaten daha önce bir Mattock aldınız demektir. Aldınız ve kayboldu, silindi vb. ise Mattock’u yine bu npcden 1.000.000 coin karşılığı alabilirsiniz. Mattock’unuz var ve repairi %0 yani yanmış halde kırmızı gözüküyorsa bunu gidip herhangi bir tamir (repair) seçeneği olan npcdentamir (repair) ettirmelisiniz. Evet şimdi Mattock var ve görevi aldık maden yapıp 5 tane Mysterious Ore düşürene kadar kazıyoruz. Tamamladıktan sonra tekrar  [Miner] Jaro & [Pitman] Kursat NPC’sinin yanına gidiyoruz ve [Exchange] Refine this for me, please? seçeneğini seçiyoruz. Buraya dikkat şimdi normal maden itemi kırdırır gibi değil en alttaki quest seçeneği ile itemleri dönüştüreceğiz. En alttaki [Quest/Mining] Extracting magic from the rocks seçeneğini seçiyoruz.  Ve ardından [Mysterious Ore] from extract seçeneğini seçip dönüştürmeyi yapıyoruz bu işlemi tekrarlayarak 5 tane görev itemini tamamlıyoruz. Daha sonra görevi aldığımız  [Daughter of Grand Merchant] Menissiah NPC’sine gidip görevi teslim ediyoruz. Ve otomatik olarak 2.görevi veriyor aynı işlemi yaparak şimdide 20 tane Ore Magic Power Extract dönüştüreceğiz. Ve tekrar görevi aldığımız NPC’ye gidip görevi teslim edeceğiz. Güzel exp… Kolay gelsin.

//Bu itemleri daha önceden madenden düşürdü iseniz görevi alıp dönüştürebilirsiniz.
////// Bu işlemi 2 Golden mattock ile de yapabilirsiniz yine quest seçimi yaparak ilgili itemi seçtiğinizde görev itemini dönüştürecektir. Bu itemleri El Morad Castle yada Luferson Castle’deki maden bölgesindende düşürüp dönüştürebilirsiniz. Fakat görevi aldığınız NPC maradonda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir