Karakter Seçimi

OyunRehberim

Ekibimizin Mount And Blade Warband oyundaki serisi bu sayfada detaylı anlatımlarıyla size anlatılacaktır.

 1. Karekter Seçimi Nasıl olmalı Seçimlere göre Farkları nelerdir?

Karakter Seçimi

Karakter seçimimizi yaparken seçtiğimiz seçenekler karakterimizin başlangıç özelliklerini değiştirmekte ve bu seçimlere göre ilerleme hızımız tamamen değişmektedir.İnsanoğlu ailesini seçemese bu oyun size bu konuda fantastik bir seçim yapma şansı sunuyor ve ailenizin mesleğine dair seçimler yapabiliyorsunuz ve bu seçimler oyundaki özelliklerinizi doğal olarak değiştirmekte lafı uzatmadan özet ve anlamlı bir sunumla size bu seçimlerin getirdiği farklılıkları gösterelim istiyoruz. Zaten yeni bir karakter yaratma ekranına geldiğinizde size ilk uyarı olarak bunu kısa bir özetle anlatıyor.

 1. Seçenek cinsiyet seçimi
 2. Seçenek babanızın mesleği
 3. Seçenek Hayatınızın başlarında ne yaptığınıza dair
 4. Seçenek gençlik döneminde ne işle uğraştığınıza dair
 5. Seçenek maceraya atılma sebebiniz

Seçenekleri analiz ederek bir tabloya dökersek ve bunların bize etkilerini karşılaştırmak daha kolay olacaktır.Bu tabloların bize verdiği özelliklerin her birinin resmini sizin için koyduk numaraları takip ederek resimlere bakıp özellikleri kendinizde analiz edebilirsiniz. Tabloya göre seçiminizi yapıp numaraları sıralayınız. örneğin 1-1-1-1-5 seçeneklerini seçtiniz ve bunun detaylı görünümüne bakmak istiyorsunuz. http://oyunrehberim.org/wp-content/uploads/2017/05/1-1-1-1-5.jpg linkine tıklayarak bulabilirsiniz seçenekleri değiştirmenizle beraber linkin sonundaki sayıları değiştirmeniz yeterli olacaktır. yine örnek olarak 2-1-3-4-5 seçenekleri için http://oyunrehberim.org/wp-content/uploads/2017/05/2-1-3-4-5.jpg yazarak erişebilirsiniz.

 

 

 1. Erkek
 2. Kadın

 

 1.         fakir düşmüş bir asildi.
 2. gezgin bir tüccardı.
 3. kıdemli bir savaşçıydı.
 4. bir avcıydı.
 5. bir bozkır göçebesiydi.
 6. bir hırsızdı.

 

 1. bir asilin sarayında hizmetkardın.
 2. bir zanaatkar çırağıydın.
 3. bir dükkan kalfasıydın.
 4. bir sokak çocuğuydun.
 5. bir bozkır çocuğuydun.

 

 1. bir şövalye silahtarıydın.
 2. bir halk ozanıydın.
 3. bir öğrenciydin.
 4. bir seyyar satıcıydın.
 5. bir demirciydin.
 6. kaçak bir avcıydın.

 

 1. kişisel intikamdı.
 2. sevdiğinin birinin kaybıydı.
 3. yolculuk tutkusuydu.
 4. evinden atılmaktı.
 5. para ve güç hırsıydı.

 

Daha sonra maceraya başlamak istediğiniz ülkeyi seçiyorsunuz bunlarda sizin gelişiminize etkiyen durumlar arasındadır.Biz OyunRehberim.Org ekibinin serisinde 1-3-4-1-2 seçeneklerini seçerek Nord krallığında oyuna başladık. Bu seçimde sancak almak için biraz mücadele gerekiyor. Size direk sancak seçme hakkını vermiyor. Ve oyuna başladık karşımıza gelen ilk rakibi de yere devirdikten sonra tüccarla konuşup ilk görevi aldık. Bundan sonra sizin seçiminize kalıyor gelişiminiz ama tabi bir sürü varyasyon var. Dilerseniz haritadaki bütün noktalardaki haydut yağmacı asker kaçağı çetelerini yakalayıp seviye atlamaya bakarsınız dilersiniz şehir şehir gezip tüccarlık yaparsınız yada turnuvalara katılarak para biriktirebilirsiniz tercih sizin oyun zevkinize kalıyor.Bizim seçimimiz burada turnuvaların ekmeğinden faydalanmak oldu ki çok para getirisi olan bir işti.

 

 

 

 

 

Karakter Seçimi” için 2 yorum

  • 2 Ocak 2019 tarihinde, saat 10:35
   Permalink

   Ufuk bey iyiki ikaz ettiniz sorunu fark ettim hemen en yakın sürede düzenleyeceğim. Teşekkürler bildirim için.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir