Mount And Blade Warband 1.Gün

OyunRehberim.Org Karakterimiz


Evet OyunRehberim.Org şu an kalradya haritasında mount and blade warband dünyasına ilk adımını attı. Ve haritada bizi Talim Alanına yakın bir noktaya atıyor ki başlangıçta kendimizi geliştirelim. Zaten bu talimci gerçekten çok faydalı bir yer ilk başlarda ordularımızı kolay güçlendirmemiz için talim yeteneği kazanmamızı sağlıyor daha sonra ordudan asker seçiyoruz o askerlere özel eğitim verip onların seviyesini artırmayı gerekli gördükçe sık sık geleceğimizbir nokta burası. Talimciden ayrıldığımızda 2 level olmuştuk.

Talim Alanı
level 2
level 2

 

 

 

 

 

 

 

Karakter Menüsünde puanlama yaptık ve güce, becerilerde ise güçlü darbeye hünerler de tek elli silahlara +1 vererek ilerlemeyi seçtik. ilk etapta güçlü bir savaşçı olup turnuvalarda kazanmak için bize en çok bunlar yarar sağlayacak diye düşündük. Şöyle bir haritada yeni başlangıç gezisi yaptık biraz ve bir şehrin arenasına girip yakınlarda turnuva olup olmadığını varsa yerini öğreniyoruz.

level 3
level 3

İlk Turnuvamız Veluca şehrinde çıktı bizim dediğim gibi en yakın şehre gidip arenasından turnuva yeri öğrenin her başlangıçta muhtemel turnuvalar random yerlerde.

Turnuvalarda kendi üzerimize bahis oynayarak turnuva gelirini artırma durumumuz var ve bu gerçekten çok karlı bir yöntem. Turnuvalarda 64 kişi kapışıyor ve son kalan kişi turnuvayı kazanmış oluyor. Her ülkenin ve şehrin Turnuva tarzı farklı oluyor bazen okçu bazen mızrakçı bazen kılıç kalkan bazen size bıçak fırlatma görevi veriyor buna göre bazı şehirlerdeki turnuvaları daha çok karakterinize uygun olduğu için sık sık tercih edebilirsiniz. Turnuvalar size hem seviye hem nam kazandırır.

 

 

Kaleye giriş
Kaleye giriş
Turnuva
Turnuva

 

 

 

 

 

 

 

Ardından turnuvadan kazandığımız parayla şehirden erzak alıyoruz ve birde hana uğrayıp kendimize yoldaş bakınıyoruz yoldaşları seçerken değişik yoldaşların birbirleriyle olan etkileşimini de göz ardı etmemek lazım bunun için uygun yoldaş grupları var. Bunları talewords (mount and bladenin orjinal forumu) içeriğinden bulduk ve 6.Grup seçimi yaptık .

 

ilk yoldaş olarak deshavi karşımıza çıkıyor ve onu grubumuza dahil ediyoruz. ayrıca level 3 olduk +1güç +1demir vucüt ve tek elli silahları geliştirdikten sonra. Arenaya tekrar turnuvaların durumunu soruyoruz ki sürekli değiştiği için son haberleri almak şart.

 

 

 

Firentis
Firentis
Deshavi
Deshavi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şimdi yolumuzu Praven’e çeviriyoruz bir sonraki günde Warband OyunRehberim.Org serisi devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir