Mount And Blade Warband 3.gün

Komutanlık Teklifi

Kaldığımız yerden devam ediyoruz nâm puanımızı yükseltmek için turnuvalara giriyoruz ve etrafta gördüğümüz haydutlara savaş açıyoruz. Tabi bir krallık altında çalışmayı kabul etseydik şu an kralların subayları ile mücadale daha çok nâm kazandırabilirdi bize.Bir çok turnuvaya katılıyoruz ve haydutlarla savaşıyoruz subaylardan aldığımız görevleri vererek ilişki ilerletiyoruz. Ve Krallar ordularında bize köy karşılığı yer almamızı istiyorlar bu teklif aslında reddedilmemeli çünkü hem köy sahibi oluyoruz hemde ilişkimiz ilerliyor ayrıca reddedersek ilişkimizde azalıyor ama oyun oynuyoruz değilmi bu teklifi 3 defa reddediyoruz. Ve planlarımız arasında kendi ülkemizi kurmak var…

 

 

 

 

 

 

Yoldaşlar bazen kendi hikayeleriyle eşleşen şehirlere geldiklerinde sizinle sohbet etmek isterler eğer onları reddetmez de muhabbetlerini dinlerseniz ilişkiniz ilerler yoldaşlarınız ile, bizim yoldaşlarımızdan biriside bize bu konuda konuşma talebinde bulunuyor reddetmiyoruz tabi ilerde ülkemizi kurduğumuzda yoldaşımız bizim derebeyi kadromuzda olacak…

Bunduk ile sohbet
Bunduk ile Sohbet 2

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada oldukça çok görev yapmaya başlıyoruz bu görevlerle birlikte artık ülke kuracak düzeyde ilişkilerimiz olacak ve para sıkıntımızı da çözmemiz şart tabi.

Görevler

 

 

Herşey yolunda fakat sürekli komutanlık teklifi alıyoruz bunları reddediyoruz ilişkilerimiz geriye gidiyor artık ülke kurma vaktimiz geçiyor gibi anlaşılan.

 

Bir süre daha çok çarpışarak turnuvalara girerek sürekli level alıp para kasmaya çalışıyoruz. Bir yandanda soylularla ilişkiler kısmında gelişme sağlayabilmek için artık bir kadına açılmanın vaktidir deyip turnuva sonrası Leydi Thera’ya itiraf ederiz ki sizin bir hayranınızım diyerek yürüyoruz. Bazen bu kötü sonuçlar verebilen bir durum olsada şansımız yaver gidiyor ve ilişki durumumuz birden 20 lerin üzerine çıkıyor.

Soylularla ilişkiler

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir